SAÇ UZATMAK İÇİN HAVUÇ KÜRÜNÜ DENEDİNİZ Mİ?

Saçlarınızın uzun süre de uzamasından şikâyetçi misiniz? Ya da kestirdiğiniz saçlarınızın görüntüsünden memnun değil misiniz? Sizlere sorunlarınızı kökünden çözecek etkili bir kür tarifi vererek saçlarınızın kısa sürede uzamasına yardımcı olacağız. Saç için havuç kürü en etkili metotlardan biri olarak bilinir.  Bu kürü uygulayarak sizler de istediğiniz görüntüye kavuşarak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Saç için havuç kürü malzemeleri; İki adet havuç bir adet yumurta zeytinyağı ve sudur. Öncelikle bir kaba bir litreye yakın su alın ve ocağa koyun. Havuçları ise; ince rendede rendeleyin. Su kaynadıktan sonra havucu atın ve yirmi dakika kadar daha kaynamasını bekleyin. Daha sonra ise; karışımı süzerek suyunu alınız. Biraz ılıklaştıktan sonra içine yumurtanızı kırın ve bir çay kaşığı da zeytinyağı ekleyin. İyice karıştırdıktan sonra bir pamuklu tülbent yardımı ile saçlarınızı bağlayınız. Daha sonra saçlarınızı yıkayınız.

İki günde bir saçlarınıza bu yöntemi uygulayarak istediğiniz saçlara kavuşabilirsiniz. Etkisini iki üç hafta gibi bir sürede gözle görülür biçimde hissedeceksiniz.