SAÇ UZATMAK İÇİN BİTKİSEL HAVUÇ KÜRÜ

Siz de çağımızın en büyük dertlerinden bir tanesi olan saç uzamamasından mı şikayetçisiniz? Eğer cevabınız evet ise, o zaman bu yazı sizin ilacınız olacak gibi görünüyor, okumaya devam edin.
   
Özellikle şehrin havasında dolaşan moleküllerin saçlara gün içerisinde yapışmasıyla yıpranan teller gözle görülür bir zararla karşı karşıya kalmadıkları için fark edilmeseler de zamanla bu durum saç köklerinin zayıflamasına ve oldukça yıpranan saçların uzamasının durmasına neden oluyor. Neyse ki güzellik salonlarına yüzlerce lira verip hem para hem zaman kaybetmeden bu sorunun içinden çıkılabilecek bir bitkisel yöntem var. Ve bu da tabii ki, herkesin bildiği üzere şampuanlara bile bulunan havucun saç üzerindeki tartışılamaz etkisi.
   
Eğer siz de saçlarınızın bitkisel bir kürle hem ucuz hem de zahmetsiz bir şekilde sağlıklı bir biçimde uzamasını sağlamak istiyorsanız o zaman saç mucizesi olarak bilinen havuçtan oluşturulan bu kürü dikkatle uygulamak isteyeceksiniz.
 
İki adet havuç, bir adet yumurta, üç su bardağı su ve bir tatlı kaşığı badem veya zeytinyağlarını kullanarak elde edeceğiniz bu kolay karışımı uygulamasının kolay olacağını düşündüğünüz bir şişeye koyduktan sonra saçlarınıza beş dakikalık bir süre içinde diplere masaj yapmak suretiyle uyguladıktan sonra bir ila üç saat arasında kafanızda bekletmeniz bu karışımın başarılı bir şekilde uygulanması için oldukça yeterli olacaktır. Haftada bir veya iki kere yapılmasıyla sizi sonuca ulaştıracak olan bu mucize kür aynı zamanda acil durumlarda dozajı arttırılarak da kullanabilir. Siz de saçın sağlıklı uzaması için şart olan Keratin, E Vitamini, Folik, Fosfor, Kalsiyum, Demir, Potasyum gibi daha bir çok yararlı maddeyi içinde bulunduran havuçla yaptığınız bu kolay ama bir o kadar etkili kürle hep istediğiniz sağlıklı, kırılmayan ve parlayan uzun saçlara çok kısa bir zamanda sahip olabilirsiniz. Sadece devamlılık göstererek kullanacağınız bu bitkisel kür size havucun saç üzerindeki mükemmel etkilerini göstermek için çok kolay ama bir o kadar da etkili bir yöntem olmakla kalmayıp hayatınızın süreklilik gösteren bir parçası haline gelecek ve bu kimyasal mucizeyi kullanmayı hiç bırakmak istemeyeceksiniz.