HAVUÇ KÜRÜYLE HIZLI SAÇ UZATMA

Kadınların belki de en değerli varlığıdır saçları. Genel görünüşü etkilediği için saçların bakımı çok önemlidir. Bazen moralimiz bozulur hemen bir kuaföre gider saçımıza ya bir fön çektiririz ya rengini değiştiririz ya da kısacık kestiriveririz. Kadınların stres atma yollarından biridir saçlarıyla uğraşmak. Ne var ki kısa kestirip sonradan uzun saçlarını özleyen de vardır. Daha önceleri bu da ayrı bir problem olurdu. Saçın uzamasını beklemek de ayrı bir stres oluştururdu.  

Ancak artık onun da çok kolay ve pratik bir yolu bulundu. Saç için havuç kürü uygulamasıyla artık saçlar sizin bile hayrette kalacağınız kadar kısa bir sürede uzuyor. Düzenli uygulamayla saçları iki hafta gibi kısa bir sürede gözle görülür bir şekilde uzatıyor. Saç için havuç kürü hem hazırlanması hem de uygulanması yönünden zahmetsiz herkesin evinde kolaylıkla hazırlayabileceği bir kür.    

2 adet havucu rendeleyip 3 bardak suda yarım saat kaynatın. Sonra süzün. Ilıklaşınca içine bir yumurta kırıp iyice çırpın. Saçınıza uygulayıp sararak 1 saat kadar bekletin. Ilık su ve şampuanla güzelce yıkayın. İlk hafta gün aşırı uygulayın. Saçlarınızdaki farkı ilk uygulamadan itibaren görebilirsiniz. Saçlarınız istediğiniz uzunluğa gelene kadar düzenli olarak uygulayabilirsiniz.