HAVUÇ İLE SAÇ BAKIMI

Havuç içerdiği B1, B2, B3, B6 ve C vitamini gibi besleyici vitaminlerle oldukça zengin bir sebzedir. Öte yandan havuçların içerdiği kalsiyum ve magnezyum mineralleri ise havucu saç bakımında öne çıkarıyor. Saçlarını daha çabuk sürede uzamak isteyen insanlar için havuç kürü biçilmiş kaftan.
 
Havuç kürü yapılışı gayet basit olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir ve kullananları memnun etmektedir. Saçın uzunluğuna göre 2 ya da 3 havuç ile yapılan kür zeytinyağı ya da badem ile zenginleştirilerek daha iyi sonuçlar alınabilir.
 
Saç bakımında ve uzatmakta havuç kürünün önemli olduğu kadar  havuç özlü şampuanlar da etkilidir. Havuç özlü şampuanlar havucun besleyiciliğini saçlarınıza yorumlayarak daha  diri görünümlü saçları size sunmaktadır.  Hvuç özlü şampuan kullanımında havucun besleyiciliğne hemen tanık olacak saçlarınızın uzamasının nasıl ivme kazandığına şahit olacaksınız. Carrotcare.com üzerinden kolayca ve genellikle kargonun ücretsiz olarak sipariş edeceğiniz havuç özlü şampuanları kokusu ile ve besleyiciliği ile bir tutku haline getirecek asla terk edemeyeceksiniz.
Havucun saç bakımında yeri olduğu kadar cilt bakımında da önemi ve yeri büyüktür. Havuç özlü kremler ile cildinize uygulayacağınız bakım cildinizin daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olacak ve yazın güneşle kullanıldığında bronzlaşmanızda sizin en büyük yardımcınız olacak.  Havucun içerdiği vitaminler ve mineraller cildinizi besleyecek ve yaşlanmanın belirtilerini ortadan kaybedecektir.
 
Cilde olduğu kadar havuç kreminin elbette saça da katkısı büyük, Havuçlu saç kremini Carrotcare üzerinden temin edebilir,  havucun saç bakımında ki etkisinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.  Saç bakımında büyük önemi olan havucun ayrıcalığını ve yararlarını tüketicilere  vermek için yola çıkan Carrotcare,  havuç ile zenginleştirilmiş ürünler satıyor. Firmanın vizyonu saç bakımına ve uzatmasına havuç ile yeni bir soluk getirmek.

Saç uzatmak için uygulayacağınız, ilginizi çekecek birçok makaleye erişebileceğiniz Carrotcare  saç bakımınızda sizin en büyük yardımcınız olacak. Saç uzatmak için uygulayacağınız kürlerin yapımını size sunan Carrotcare, saçınızı beslemek için kullanacağınız saç kremlerini ve havuç özlü şampuanları sizin beğeninize sunuyor. Daha çabuk uzayan ve daha bakımlı, daha canlı saçlar için havucun ayrıcalığı ile tanışın.